Hliníkové pergoly

Jsme výrobci pergol ,přístřešků, zahradních altánů, garážových stání a bioklimatických pergol ze speciálních tvarovaných profilů ze slitin hliníku. Provádíme zakázkovou výrobu včetně povrchové úpravy a montáže. Konstrukce jsou moderního vzhledu a bezúdržbové .

hliníková pergola

Podkategorie

 • Hliníkové pergoly

  Kvalitní hliníkové a bezúdržbové zastřešení Vaší terasy, posezení. Rozměry vyrobíme dle Vašich požadavků.

 • Bioklimatické...

  Naklápěcí lamelové pergoly jsou nejmodernější řešení spojení stínění, zastřešení a regulovatelná ventilace. Hliníková konstrukce zajištuje suché prostředí pod pergolou a spolu s bočním stíněním nabízí ojedinělé místo pro Vaší relaxaci, zábavu či posezení s přáteli. Střešní lamely se naklápějí dle slunce a při zachování proudění vzduchu Vás chrání před sluncem. Rozměry vyrobíme dle Vašich požadavků.

 • Hliníkové altány

  Kvalitní a bezúdržbové hliníkové altány, možnost volně stojící nebo navazující na Váš dům. Altány vyrábíme na zakázku a lze je doplnit například bočním stínění. Rozměry vyrobíme dle Vašich požadavků.

 • Zimní zahrady

  Po obvodu posuvně opláštěné pergoly s maximální využitelností nejen v letním období. Zimní zahrady vyrábíme ve studené  a  teplé variantě s přerušením tepelných mostů. Vyrábíme rozměrově na zakázku dle potřeb zákazníka. 

Počet produktů: 14

Zobrazení 1-14 z 14 položek

Aktivní filtry